ReSound ONE

Bambaşka bir işitme deneyimi

Tıpkı parmak iziniz gibi, işitmeniz de eşsizdir. Artık kulak kanalınızın içine yerleştirilen ek bir mikrofon ile gerçek anlamda kişiselleştirilmiş, doğal ve daha eksiksiz sesler algılayabilirsiniz.Biz buna M&RIE diyoruz. Sesi iletmek için kendi kulaklarınızı kullanır.

Dünyayı kendi kulaklarınızla dinleyin

Nerede olursanız olun daha iyi işitin

Önünüzdeki konuşmaya odaklanın

Evinizden Canlı yardım

En doğal ses kalitemiz

Mikrofon ve Kulak İçi Alıcı tasarımı M&RIE ile alanı gerçeğe en yakın şekilde algılayın ve sesleri kolayca bulun. Türünün tek örneği olan işitme cihazımız, yön ve derinlik ile günlük ses ortamlarınızı zenginleştirir.


Rüzgar gürültüsünde net konuşabilme

Videoyu izleyin ve ReSound ONE™’ın rüzgarlı bir havada konuşmaların anlaşılmasını nasıl daha iyi hale getirdiğini görün.

M&RIE ile ve M&RIE olmadan rüzgârda yürüyüş

Kulağınızın içindeki mikrofon, çevrenizdeki doğal sesleri rüzgar uğultusuyla bastırılmadan rahatça duyabilmenizi sağlar. Farkı duyun.


Gerçek anlamda kişiselleştirilmiş işitme deneyiminin doruk noktası, kendi kulaklarınızdan en doğal sesi duymanızı sağlar.

ReSound Smart 3D™ uygulaması

Şarj edilebilir seçenek

Ultra Focus
M&RIE
———-

Sizi bağlayan şeye bağlanın

Parmağınızı bile oynatmadan bağlantıda kalın

ReSound ONE ile, iPhone veya Android™ akıllı telefonunuza ve etrafınızdaki dünyaya doğrudan bağlanabilir ve dengeli Bluetooth® Low Energy ile kulaklarınıza sesleri ve kablosuz aramaları aktarabilirsiniz.

—–

Her yerde iyi görünür

  • İster seyahat çantasına, ister masanın üzerine koyun – şarj aletiniz nerede olursa olsun zarif ve sade görünecek, ReSound ONE cihazınızı koruyacak ve ona güç verecektir.WhatsApp Yol Tarifi Al Hemen Ara
Hemen Ara Destek 0 506 947 58 72
WhatsApp Destek 0 553 918 84 86