HAKKIMIZDA

Teknoses işitme Merkezimiz; Kalite, güven ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde, Gaziantep merkezinde vatandaşlarımızın hizmetinde olmaktan onur duymaktayız. Merkezimizde işitme cihazı uygulaması konusunda uzman kadromuz(odyometrist) ve satış sonrası teknik servis hizmetimizle de işitme cihazı ihtiyacı olan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak vazgeçilmez ilkemizdir. Dünyanın En çok tercih edilen işitme cihazlarını Gaziantep’te en uygun koşullarda sizlere ulaştırmak için, gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip eden uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Gaziantep‘te Hizmetlerimiz işitme cihazı satış öncesi ve sonrası gerek hastalarımızın kontrolleri gerekse teknik servisimizle müşteri memnuniyeti nde maximum destek. Öncelikle müşteri menuniyeti için hem kulak arkası hemde kulak içi dijital işitme cihazların da alternatif seçenekler merkezimizce sunulmaktadır. işitme cihazı uygulaması ve işitme ölçümleri ücretsizdir.

İşitme Merkezimizde; işitme ölçümleri, işitme cihazları satışı ve tamiri, özel kulak kalıpları ve pilleri, teknik destek ( SGK ödemeleri ve işitme hakkında) hizmetleri verilmektedir.

Son Tekonoloji ürünü, Full dijital kulak arkası ve kulak içi işitme cihazları, bilgisayar proğramlı, çift mikrofon, 8-68 kanal,  nano özellikli(su ve neme dayanaklı) işitme cihazları, özellikle kulakta hiç görünmeyen dip kanal işitme cihazı en son teknolojiler eşliğinde sunulmaktadır.

Dünyanın en son teknolojisi ile üretilen, bilgisayarla programlanabilir, %100 digital Danimarka Malı işitme cihazlarından ve yine kalitesini dünyaya kanıtlamış isveç ve alman malı işitme cihazları CE, TÜV ve ISO 9001 Kalite Belgeli, 2-5 yıl garantili ve dünyanın en iyi işitme cihazlarıdır.

NOT:  TÜM KURUMLARLA ANLAŞMALIDIR.

MERKEZİMİZ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN RUHSATLIDIR..

ÖNCEKİ SAYFA
Hemen Ara Destek 0 506 947 58 72
WhatsApp Destek 0 553 918 84 86