Resound UP

Kimler için?

ReSound Up™ ReSound’un çocuk yaștaki hastalara tam fayda sağlayan pediatrik ișitme çözümüdür. Güvenlik de dahil olmak üzere tüm pediatrik gereksinimleri karșılayan ReSound UP™, hafif dereceden çok ileri dereceye kadar tüm ișitme kayıpları için, güçlü, çekici ve küçük, kablosuz ürün modellerini kullanıcıların beğenisine sunar. Çocukların ișitme bakımı için kanıtlanmıș ReSound Teknolojilerini uyguladığından yüksek ses seviyelerinde dahi sürekli net ve rahat ses deneyimi sağlar.

Sizlere Ne Sunar?

– Çocukların duyduğu her sözcük ile onların öğrenmesine katkıda bulunmayı – İletişim kurmasını ve etraflarında olan bitene katılmalarını – Görsel LED göstergesi ile cihazın kontrolünün ailenin elinde olmasını – Otomatik pil kapağı kilidi ile çocuğunuzu güvenliğini sağlamayı – Su ve toz geçirmez yenilikçi nanoteknoloji; iSolate™ Nanotech ile daha fazla koruma

Dinleme Koşulları

ReSound UP, işitmenin doğal çalışma şeklini destekleyen ve BINAURAL FUSION adı verilen benzersiz bir teknolojiden yararlanmaktadır. Bu mekanizma; etraftaki seslerin tümünü toplamak, görüş alış verişinde bulunmak ve duyduklarınızı dengelemek için iki işitme cihazının tek bir sistem olarak (doğala eşdeğer) çalışmasını sağlıyor. Daha doğal bir işitme deneyimi yaşamanız için inanılmaz derecede doğru ve net bir ses veriyor.

Cihaz listesi
UP988DLW, UP788DLW, UP967DWHemen Ara Destek 0 506 947 58 72
WhatsApp Destek 0 553 918 84 86