Resound LiNX

Kimler için?

Konuşmaların net, güçlü ve anlamasının kolay olduğunu hayal edin. Nerede olduğunuzun ya da ne yaptığınızın önemi yok. Kimi dinlediğinizin de… iPhone’da sevdiğiniz biriyle görüntülü arama yaptığınızı ya da iPad üzerinde en sevdiğiniz filmi izlediğinizi düşünün. Sizi hareketlendiren bir müzik dinlediğinizi hayal edin. Bunların hepsi, işitme cihazı olarak kullanabileceğiniz kablosuz bir kulaklık ile mümkün. Her ihtiyacınıza uygun olarak kişiselleştirilmiş bir işitme cihazı hayal edin. O kadar küçük ki, hiç kimse işitme cihazı kullandığınızı fark etmez Bunların hepsini hayal edebiliyorsanız, ReSound LiNX™ cihazını işte şimdi hayalinizde canlandırmaya başladınız demektir.

Sizlere Ne Sunar?

– ReSound LiNX™; Apple iPhone, iPad ve iPod touch cihazınıza doğrudan bağlantı kurabilmeyi – Telefon görüşmeleri, müzik ve diğer kaliteli sesleri doğrudan işitme cihazınıza sonsuz aktarma fırsatlarını – Konuşmayı takip etmenin zorlu ve yorucu olduğu durumlarda dinlenebileceğiniz ve keyif alabilmenizi – Zorlanmadan iletişim kurarak, deneyimli işitme cihazı kullanıcıları tarafından tercih edilen tok, doğal sesin keyfini yaşayın.

Dinleme Koşulları

Frekans sıkıştırma olarak adlandırılan bu benzersiz özellik ile işitme kaybına bağlı olarak duyulamayan yüksek frekanslı sesler, Sound Shaper™ teknolojisi ile sıkıştırılarak en yakın duyulabilir bölgeye taşınır ve sesin kullanıcı tarafından duyulması sağlanır.

Cihaz listesi
LN961DRW, LN761DRWWhatsApp Yol Tarifi Al Hemen Ara
Hemen Ara Destek 0 506 947 58 72
WhatsApp Destek 0 553 918 84 86