Oticon Xceed BTE Ultra Power

İleri ve çok ileri derecede işitme kaybı olanlar için en güçlü işitme cihazı olan Oticon Xceed BTE UP, ses seviyesini kolayca kontrol etmek için ikili dokunmatik düğme ve programları değiştirmek için ekstra bir düğmenin bulunduğu kompakt bir tasarıma sahiptir. Bluetooth teknolojisine sahip Oticon Xceed BTE UP, favori cihazlarınıza kolay ve sorunsuz bağlantı olanağı sunar. Tiyatro veya sinema gibi, loop sistemi bulunan kamuya açık alanlarda gelişmiş dinleme deneyimi için telecoil özelliği ile sunulur ve işitme cihazının durumunu izlemek için isteğe bağlı gizli bir LED göstergesine sahiptir.

Lansman tarihi: 08-2019
Tür: BTE
İşitme kaybı: İleri – Çok ileri
Pil numarası: 675

360° ses deneyimi

Oticon işitme cihazları, sizi etrafınızdaki tüm seslere bağlayan, yaşamı değiştiren bir teknolojiye sahiptir.

Uğultu sesine son

Yeni özellik, rahatsız edici uğultu seslerini daha meydana gelmeden algılayıp meydana gelmesini engeller.

Kolay ve zahmetsiz bağlantı

İşitme cihazlarını kontrol etmek için Oticon ON Uygulamasını kullanma, müzik akışı ve telefonla konuşma gibi çok sayıda bağlantı seçeneğinin tadını çıkarın. Bluetooth kablosuz teknolojisi tüm bunları mümkün kılıyor.

Suya ve toza dayanıklı

Oticon işitme cihazları IP68 sertifikalıdır. Bu, neme ve toza karşı dayanıklı oldukları anlamına gelir.

 

 • Sese ve konuşmalara 360° erişimin keyfini sürün

  Oticon Xceed, açık ses deneyimi ile, pazardaki tek güçlü işitme cihazıdır. İşte bu yüzden birden fazla kişiyle bile konuşmaya katılmak için dinleme eforunu azaltıyor.

 • Rahatsız edici ıslık seslerinden kurtulun

  Feedback, genellikle bir nesne veya birisi kulağınıza yaklaştığında meydana gelen rahatsız edici bir sestir. Oticon Xceed bunun meydana gelmesini önler ve ıslık sesinin büyük ölçüde azaltılmasıyla net sesin keyfini sürmenizi sağlar.*

 • Daha fazla detay ile olağanüstü net sese kavuşun

  Oticon Xceed, konuşmayı gürültüden ayırt eder ve tüm ses kaynaklarını ayrı ayrı yönetir. Hızlı gürültü azaltma özelliği, konuşmayı daha iyi işitmenize olanak sağlar ve söylenenleri anlamanızı kolaylaştırır.

 • Birçok cihaza kablosuz kolay bağlantı özelliğine sahip olun

  Oticon Xceed ile, her türlü modern akıllı telefona kablosuz olarak bağlanabilir ve her iki kulağa doğrudan stereo ses akışı özelliği ile geniş aksesuar yelpazemize erişim sunarak erişim elde edebilirsiniz.

   WhatsApp Yol Tarifi Al Hemen Ara
Hemen Ara Destek 0 506 947 58 72
WhatsApp Destek 0 553 918 84 86