Kemiğe yerleştiri­len prostetikl­er

Vistafix® Sistemi, osseointegrasyon adı verilen bir süreçte kemiğe bağlanan titanyum implantlar kullanır.

Baha and Vistafix user EvelynVistafix® 3 sistemi, proteziniz için kalıcı, sabit bir zemin sağlayan küçük titanyum implantların etrafına inşa edilir. Küçük titanyum implantlar, küçük bir cerrahi prosedürle kemiğe eklenirler.

İyileşmeye ve kemikle implant arasında bütünleşmeye olanak tanıyan kısa bir sürenin ardından, protez -günlük kullanıma hazır olarak- imal edilir ve takılır. İmplanta sadece bir tıklama sesiyle takılan protez, fiziksel aktivite ve spor egzersizleri sırasında bile doğru konumda olduğunu bilmenin rahatlığıyla, kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Evelyn; Vistafix’in kemiğe yerleştirilen protezi takılmadan önce ve takıldıktan sonra.

Kişiselleştirme

Anaplastolog making a prothesis

Protez uzmanı, protezi, cildinizin renk ve dokusuyla mümkün olduğunca örtüşecek ve böylece yüzünüzün diğer kısımlarından neredeyse ayırt edilemeyecek kadar canlı gibi görünecek şekilde imal eder.

Yüz protezlerinin bağlanma ve kozmetik sonuçlarını iyileştirmek üzere tasarlanmıştır ve size veya çocuğunuza normal bir hayat içindeki güven ve rahatlık hissini hızla geri kazanma olanağı sunar.

Vistafix® adayları genellikle şu nedenlerle yardıma ihtiyaç duyarlar:

  • Yanıklar
  • Trafik kazaları
  • Doğuştan gelen koşullar (örn. Atrezi/Mikrotia, Treacher Collins sendromu)
  • Ameliyat (örn. kanser ameliyatı)
  • Diğer şekillerde travma

Vistafix ve sizin veya çocuğunuzun kemiğe yerleştirilen prostetik bir çözüme Vistafix Sistemi ile nasıl erişim sağlayabileceği hakkında ayrıntılı bilgi için, bölgenizdeki yerel işitme uzmanınızla iletişim kurunHemen Ara Destek 0 506 947 58 72
WhatsApp Destek 0 553 918 84 86