Cochlear™ True Wireless™ cihazları

Cochlear™ Wireless Phone Clip (Telefon Klipsi), TV Streamer (TV Bağlantı Aksesuarı) ve Mini Microphone (Mini Mikrofon) 2 ve 2+ cihazlarını keşfedin.

Boyun halkaları yok, kablolar yok, tamamen özgür. Sadece Cochlear™ True Wireless cihazları size kablosuz özgürlüğü sunarak işitme düzeyinizi iyileştirir ve hayatı dolu dolu yaşamanıza imkan sağlar.

Tutkularınızı hayata geçirin

Mini Mikrofonların yeni neslinin (Cochlear Wireless Mini Microphone 2 (Mini Mikrofon 2) ve Cochlear Wireless Mini Microphone 2+ (Mini Mikrofon 2+)) kullanıma sunulmasıyla, True Wireless ailesindeki ürün sayısı artık dörde yükseldi. Cochlear True Wireless cihazları çok sayıda işitme ortamında iletişim ve etkileşim kurmanıza izin verir. İster telefonda bir arkadaşınızla konuşuyor ister eşinizle akşam yemeğine çıkıyor olun, Cochlear True Wireless teknolojisiyle daha fazlasını işiteceksiniz.

Cochlear True Wireless™ teknolojisiyle ayrıca tutkularınızı hayata geçirebilirsiniz. Müzikten spora kadar hayatınızı daha dolu yaşamanızı sağlayacak kablosuz cihazlar vardır.

Kanıtlanmış 2,4 GHz teknolojisi

Cochlear True Wireless Cihazları, genelde Bluetooth® ve Wi-Fi cihazlarının çalıştığı 2,4 GHz teknoloji platformunu kullanır. Bu, kablosuz bağlantı teknolojisinin standardını oluşturan sağlam, zaman içinde kendini kanıtlamış ve güvenilir bir teknolojidir.

2,4 GHz teknolojisinin avantajları hakkında daha fazla bilgi için videoyu izleyin.BENZER ÜRÜNLER

ITC
CIC
Hemen Ara Destek 0 506 947 58 72
WhatsApp Destek 0 553 918 84 86