CLEAR440 C4-CIC

CLEAR440 C4-CIC

CIC (tamamen kanal içi) modeli.

Minimal işitme kaybından orta düzeyde işitme kaybına kadar tüm işitme kaybı seviyeleri için tavsiye edilir.

CLEAR

Kablosuz doğal ses

Doğal ses işitmek istiyor musunuz? Yeni kablosuz işitme cihazları ürün yelpazemiz CLEAR, doğal sese olabildiğince yakın bir şekilde işitmenize olanak sağlar.
CLEAR işitme cihazları, tıpkı iki kulağın yaptığı gibi, birbirleriyle kablosuz olarak iletişim kurabilir. Bu, işitme cihazlarınızdaki tüm fonksiyonların, dinleme ortamınıza bağlı olarak anında ayarlandığı anlamına gelir. Böylece, yumuşak seslerden daha gürültülü seslere geçiş yaptığınızda bile sesleri net bir şekilde işitebilirsiniz.
CLEAR ayrıca, farklı yönlerden işitme sorununu da ortadan kaldırır. Bu, başınızı çevirmeden, seçilen yönlerdeki sese odaklanmanızı sağlayan tek Widex işitme cihazıdır – örneğin araç sürüyorsanız, mükemmel bir özellik!
Ayrıca, DEX kablosuz aksesuarlarımızdan oluşan benzersiz ürün yelpazesi ile birlikte kullanıldığında, televizyon izleme, müzik dinleme ya da cep telefonunuzu kullanmanız gibi en güç dinleme durumlarından bazıları daha kolay hale gelir. DEX cihazları, CLEAR ürün ailesi içindeki tüm modellerle uyumludur.
Tüm işitme kaybı tiplerine uygun ve birçok fiyat aralığında CLEAR modelleri ve çeşitleri vardır.

CLEAR ürün yelpazesi:

CLEAR440

Son teknoloji ürünü CLEAR440 serisi, kullanıcılara doğal bir ses deneyimi sunmak amacıyla tasarlanmış inanılmaz çeşitlilikte özelliklerle birlikte gelir. Devrim niteliğindeki ses tonu ve rahatlatma programı olan Zen rahatlamanıza yardımcı olmak veya kulak çınlamasını önlemek için stereo olarak rastgele ve armonik sesler çalar.

FreeFocus özelliği sayesinde seçilen yönden – ön, arka, sol ve sağ – gelen sese başınızı çevirmenize gerek kalmadan odaklanabilirsiniz.Hemen Ara Destek 0 506 947 58 72
WhatsApp Destek 0 553 918 84 86