Chili

Güç , Her Zaman

Oticon Chili, orta seviyeden ileri ve çok ileri seviyeye kadar isitme kayıplı insanların özel ve farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek küçük ve çok güçlü bir isitme cihazıdır. 13 numara pil ile çalışan küçük kulak arkası modeller, rahatlıkla kullanıcı tarafından kontrol edilebilir.

RISE 2 platformu ile güçlendirilen Chili, birey için çok gerekli olan konuşma dinamiklerini muhafaza etmek için Speech Guard sinyal işlemcisini kullanır. Chili, aynı zamanda TV, sabit ve mobil telefon kullanımı için ikinci nesil ConnecLine serisi kullanımı ile birlikte FM/DAI ve T-coil bağlantısına da olanak verir.

Doğal Etkileşim

ConnectLine bileşenleri ile Oticon Chili daha fazla işitsel etkileşimi daha az stres ile elde etmeye olanak sağlar. ConnectLine TV, sabit ve mobil telefon gibi modern eğlence ve iletişim aletlerine kablosuz ulaşımı mümkün kılar.

Connect[+] kablosuz bağlantı özelliğine ek olarak Power Bass ve Music Widening müzik dinleme deneyimini zenginleştirir.

Chili’yi Keşfedin…

Anlamanın Gücü

Speech Guard konuşmaya öncelik verir ve konuşmacıyı seçmede, takip etmede ve dinlemede harcanan eforu en aza indirmeyi amaçlar. Sinyal sürekliliğini sağlarken konuşma dinamiklerini muhafaza eder ve konuşmacıya odaklanmaya yardımcı olmak için değişen ses seviyelerini sabit tutmaya çalışır.

Uzamsal Gürültü Yönetimi, gürültülü çevrelerde dinlemeyi kolaylaştırır.

Chili, aktif Uzamsal Gürültü Yönetiminden kullanıcının hangi durumlarda faydalanılabilineceğini belirlemek için dinleme çevresini binaural olarak analiz eder. Bir tarafta baskın bir gürültü olduğunda, dinleme eforunu azaltmak için sinyalin net olarak alındığı kulak otomatik olarak öncelikli olarak tanımlanır.

Behind – The – Ear SP (SP BTE) – Süper Güçlü Kulak Arkası Modeller

Chili kulak arkası model seçeneği ile beğeninize sunulur. Yüksek teknoloji ürünü tasarımı ve küçük boyutlarıyla dünyanın en güçlü 13 pil kullanan işitme cihazıdır.Hemen Ara Destek 0 506 947 58 72
WhatsApp Destek 0 553 918 84 86