Carina® Orta-Kulak­ İmplantlar­ı

Carina® Orta-Kulak­ İmplantlar­ı

Carina® Sistemi, -diğer işitme cihazlarının ve işitme implantlarının aksine- herhangi bir dış cihaz içermeyen, tamamen implante edilebilir bir orta kulak implantıdır. Tüm teknoloji cildin altına gizlenmiştir, diğer bir deyişle %100 görünmezdir.

Size özel bir işitme çözümü

İşitme cihazları herkes için uygun değildir. Bazıları yeterince verim alamadığını düşünebilir. Bazı kişiler ise rahatsız edici veya zahmetli bulur. Bazı kişiler işitme cihazlarını iş yerlerinde saklamaları gerektiğine inanırken, diğerleri bunların kendilerini sevdikleri şeyleri yapmaktan alıkoyduğunu düşünür ve bir işitme cihazı kullanmayı kusur olarak görmek, birçok kişinin cesaretini kırar, onları engeller.

Orta ila şiddetli derecede sensörinöral veya mikst tip işitme kaybınız varsa ve bir işitme cihazı artık size yardımcı olamıyor, cazip gelmiyor ya da istediğiniz hayatı yaşamanızı engelliyorsa, Cochlear Carina Sistemi sizin için mükemmel çözüm olabilir.

7/24 Görünmez İşitme

Tamamen implante edilebilen Carina Sistemi size günün 24 saati, haftanın 7 günü hayatınızı dilediğiniz şekilde yaşama özgürlüğü sağlar. Ve bir işitme cihazının aksine onu kaybedemez, düşüremez ya da bir yerlerde unutamazsınız.

Carina Sistemi ile her an işitebilirsiniz…

Carina Sistemi ile her an işitebilirsiniz…BENZER ÜRÜNLER

ITC
CIC
Hemen Ara Destek 0 506 947 58 72
WhatsApp Destek 0 553 918 84 86